160 години ОУ "Свети Паисий Хилендарски"
град Казанлък

Mедали и награди от отлично представяне

НАГРАДЕНИ от училищен конкурс, посветен на 1 ноември 2020г.

Раздел „Стихотворение и есе“

1 място – Стефаниа Даскалаки 5а клас

2 място – Десислава Томовска 7б клас

3 място – Валентина Бонева 5а клас

Поощрителни награди:

Фейза Имамова, 2 б клас

Янимира Тинева,

Станислава Баева, 6а клас

Елица Кирова, 6а клас

 

Раздел „Мултимедийна презентация“

1 място - Десислава Томовска 7б клас

2 място – Виктория Станчева 7б клас

3 място – Мириам Господинова 7б клас

Поощрителна награда:

Есин Смаилова, 7б клас

 

Раздел „Виртуален поздрав“

1 място – 1б клас, р-л Татяна Иванова

2 място – 3а клас, р-л Атанаска Георгиева

3 място – 2б клас, р-л Щиляна Кьосева

Поощрителни награди:

Георги Георгиев, 4в клас

Преслава Христова, 4в клас

 

Раздел „Рисунка“

1 място – Пламена Колева, 3а клас ( блок + флумастери)

1 място – Дарина Русева, 3а клас  ( блок + флумастери)

1 място – Теана Азманова, 3б клас  ( блок + флумастери)

2 място – Валентина Бонева, 5а клас  (цветни химикали)

2 място – Коста Димитров, 2а клас  (цветни химикали)

2 място – Николина Иванова, 2а клас  (цветни химикали)

3 място – Дария Русева, 3а клас  (тефтер + шарен химикал)

3 място – Денислава Йовчева, 2б клас  (тефтер + шарен химикал)

3 място – Десислава Дечева, 3б клас  (тефтер + шарен химикал)

 

Раздел „Рисунка – възрожденска архитектура“

1 място – Ивайла Кирова, 1а клас  ( блок + флумастери)

2 място – Фериха Солак, 1а клас  (цветни химикали)

3 място – Симона Стойчева, 1а клас  (тефтер + шарен химикал)

Специална награда – Зеррин Челик, 3б клас  (тетрадка + химикал-фенер)

 

Раздел „Печатна графика“

1 място – Шермин Шабан, 5б клас  ( блок + флумастери)

2 място – Илияна Жулева, 5а клас  (цветни химикали)

2 място – Янимира Тинева, 5а клас  (цветни химикали)

3 място – Димана Ангелова, 5а клас  (тефтер + шарен химикал)

 

Раздел „Графичен портрет“

1 място – Пламен Петков, 4в клас  ( блок + флумастери)

2 място – Божидар Бояджиев, 4а клас  (цветни химикали)

3 място – Христалина Маджарова, 2а клас  (тефтер + шарен химикал)

 

Специална награда за графична рисунка – Яни Георгиев, 4б клас  (тетрадка + химикал-фенер)

 

Раздел „Макет на възрожденска къща/училище“

1 място – Кристиян Орозов, 4в клас

2 място – Любослава Андреева, 4в клас

2 място – Йоана Ганчева, 4в клас

3 място – Десислава Дренска, 4в клас

3 място – Кристияна Гудова, 4в клас

Специална награда – Беркай Халил, 4в клас

Специална награда – Мартин Узунов и Пламен Василев, 6а клас

 

Отличие за II "б" клас с ръководител г-жа Щиляна Кьосева от общинския онлайн конкурс „Будителите в нас“ 

 

Спечелени награди от конкурс по случай 11 май и 24 май, организиран от Община Казанлък:

Първо място за 24 май на групата ЦДО 5а и 5б клас на г-жа Биляна Ковачева!

Второ място на 1б клас за 11 май с ръководител г-жа Щиляна Кьосева!

Второ място за 1 а клас на г-жа Бонка Палова и г-жа Деница Дохчева!

Трето място на г-жа Щиляна Кьосева и 1 а клас за 24 май!

Трето място за г-жа Милена Дончева и 3 а клас!

Поощрителни награди за:

Дария и Пламена от 2а на г-жа Христина Цветанска !

3в клас на г-жа Владимира Ряпова!

2б клас с учител ЦДО г-жа Цветомира Цонева!

 

Медали от състезанието "Моята родина" I КРЪГ  2020г.

Ванеса Цвяткова Годжанова

Казанлък

ОУ "Свети Паисий Хилендарски"

7

за златен медал

Огнян Миленов Андонов

Казанлък

ОУ "Свети Паисий Хилендарски"

7

за  много добро представяне

Божидара Тодорова Деребеева

Казанлък

ОУ "Свети Паисий Хилендарски"

1

за бронзов медал

Ава Тодорова Мирчева

Казанлък

ОУ "Свети Паисий Хилендарски"

3

за бронзов медал

Любослава Пламенова Андреева

Казанлък

ОУ "Свети Паисий Хилендарски"

3

за бронзов медал

Александър Русев Ангелов

Казанлък

ОУ "Свети Паисий Хилендарски"

3

за бронзов медал

Йоана Йовкова Ганчева

Казанлък

ОУ "Свети Паисий Хилендарски"

3

за бронзов медал

Валентина Красимирова Бонева

Казанлък

ОУ "Свети Паисий Хилендарски"

4

за бронзов медал

Александър Мирославов Чочев 

Казанлък

ОУ "Свети Паисий Хилендарски"

1

    за златен медал

Николина Милкова Иванова

Казанлък

ОУ "Свети Паисий Хилендарски"

1

     за златен медал

Симона Йовчева Колева

Казанлък

ОУ "Свети Паисий Хилендарски"

1

    за златен медал

Надежда Галинова Кънчева

Казанлък

ОУ "Свети Паисий Хилендарски"

1

      за златен медал

Александър Цанков Цветански

Казанлък

ОУ "Свети Паисий Хилендарски"

2

     за златен медал

Теана Петкова Азманова

Казанлък

ОУ "Свети Паисий Хилендарски"

2

       за златен медал

Рая Георгиева Георгиева 

Казанлък

ОУ "Свети Паисий Хилендарски"

1

за много добро представяне

Мариела Деянова Танева

Казанлък

ОУ "Свети Паисий Хилендарски"

1

за много добро представяне

Кристияна Иванова Гудова

Казанлък

ОУ "Свети Паисий Хилендарски"

3

за много добро представяне

Делян Руменов Трифонав

Казанлък

ОУ "Свети Паисий Хилендарски"

3

за много добро представяне

Моника Йорданова Митева

Казанлък

ОУ "Свети Паисий Хилендарски"

3

за много добро представяне

Антония Иванова Иванова

Казанлък

ОУ "Свети Паисий Хилендарски"

3

за много добро представяне

Паула Добринова Славчева

Казанлък

ОУ "Свети Паисий Хилендарски"

1

за отлично представяне

Пламена Стоянова Иванова 

Казанлък

ОУ "Свети Паисий Хилендарски"

2

за отлично представяне

Даяна Николаева Найденова

Казанлък

ОУ "Свети Паисий Хилендарски"

2

за отлично представяне

Риана Иванова Богданова

Казанлък

ОУ "Свети Паисий Хилендарски"

2

за отлично представяне

Христо Христов Манолов

Казанлък

ОУ "Свети Паисий Хилендарски"

2

за отлично представяне

Дария Руменова Русева

Казанлък

ОУ "Свети Паисий Хилендарски"

2

     за отлично представяне

Десислава Христова Дечева

Казанлък

ОУ "Свети Паисий Хилендарски"

2

     за отлично    представяне

Десислава Делян Дренска

Казанлък

ОУ "Свети Паисий Хилендарски"

3

       за отлично представяне

Звезделин Звезделинов Илиев

Казанлък

ОУ "Свети Паисий Хилендарски"

3

      за отлично представяне

Янимира Миленова Тинева

Казанлък

ОУ "Свети Паисий Хилендарски"

4

     за отлично представяне

 

 

Владимир Ален Русев

Казанлък

ОУ "Свети Паисий Хилендарски"

1

   за сребърен медал

Мегън Миленова Шокова

Казанлък

ОУ "Свети Паисий Хилендарски"

3

   за сребърен медал

 

МЕДАЛИ ОТ МОЯТА РОДИНА  2 КРЪГ – 2020 Г.

Общо :  7 златни,  2 сребърни и 6 бронзови

  

Ванеса Цвяткова Годжанова

Казанлък

ОУ "Свети Паисий Хилендарски"

7

за златен медал

Огнян Миленов Андонов

Казанлък

ОУ "Свети Паисий Хилендарски"

7

за  много добро представяне

Божидара Тодорова Деребеева

Казанлък

ОУ "Свети Паисий Хилендарски"

1

за бронзов медал

Ава Тодорова Мирчева

Казанлък

ОУ "Свети Паисий Хилендарски"

3

за бронзов медал

Любослава Пламенова Андреева

Казанлък

ОУ "Свети Паисий Хилендарски"

3

за бронзов медал

Александър Русев Ангелов

Казанлък

ОУ "Свети Паисий Хилендарски"

3

за бронзов медал

Йоана Йовкова Ганчева

Казанлък

ОУ "Свети Паисий Хилендарски"

3

за бронзов медал

Валентина Красимирова Бонева

Казанлък

ОУ "Свети Паисий Хилендарски"

4

за бронзов медал

Александър Мирославов Чочев 

Казанлък

ОУ "Свети Паисий Хилендарски"

1

    за златен медал

Николина Милкова Иванова

Казанлък

ОУ "Свети Паисий Хилендарски"

1

     за златен медал

Симона Йовчева Колева

Казанлък

ОУ "Свети Паисий Хилендарски"

1

    за златен медал

Надежда Галинова Кънчева

Казанлък

ОУ "Свети Паисий Хилендарски"

1

      за златен медал

Александър Цанков Цветански

Казанлък

ОУ "Свети Паисий Хилендарски"

2

     за златен медал

Теана Петкова Азманова

Казанлък

ОУ "Свети Паисий Хилендарски"

2

       за златен медал

Рая Георгиева Георгиева 

Казанлък

ОУ "Свети Паисий Хилендарски"

1

за много добро представяне

Мариела Деянова Танева

Казанлък

ОУ "Свети Паисий Хилендарски"

1

за много добро представяне

Кристияна Иванова Гудова

Казанлък

ОУ "Свети Паисий Хилендарски"

3

за много добро представяне

Делян Руменов Трифонав

Казанлък

ОУ "Свети Паисий Хилендарски"

3

за много добро представяне

Моника Йорданова Митева

Казанлък

ОУ "Свети Паисий Хилендарски"

3

за много добро представяне

Антония Иванова Иванова

Казанлък

ОУ "Свети Паисий Хилендарски"

3

за много добро представяне

Паула Добринова Славчева

Казанлък

ОУ "Свети Паисий Хилендарски"

1

за отлично представяне

Пламена Стоянова Иванова 

Казанлък

ОУ "Свети Паисий Хилендарски"

2

за отлично представяне

Даяна Николаева Найденова

Казанлък

ОУ "Свети Паисий Хилендарски"

2

за отлично представяне

Риана Иванова Богданова

Казанлък

ОУ "Свети Паисий Хилендарски"

2

за отлично представяне

Христо Христов Манолов

Казанлък

ОУ "Свети Паисий Хилендарски"

2

за отлично представяне

Дария Руменова Русева

Казанлък

ОУ "Свети Паисий Хилендарски"

2

     за отлично представяне

Десислава Христова Дечева

Казанлък

ОУ "Свети Паисий Хилендарски"

2

     за отлично    представяне

Десислава Делян Дренска

Казанлък

ОУ "Свети Паисий Хилендарски"

3

       за отлично представяне

Звезделин Звезделинов Илиев

Казанлък

ОУ "Свети Паисий Хилендарски"

3

      за отлично представяне

Янимира Миленова Тинева

Казанлък

ОУ "Свети Паисий Хилендарски"

4

     за отлично представяне

 

 

Владимир Ален Русев

Казанлък

ОУ "Свети Паисий Хилендарски"

1

   за сребърен медал

Мегън Миленова Шокова

Казанлък

ОУ "Свети Паисий Хилендарски"

3

   за сребърен медал

 

 

"Математика без граници" 2020 г.

Александър Чочев - бронзов медал 

"Перперикон" 2020 г.
Мирела Колева - второ място